Thai Cave Rescue

1. Sezon 1. Bölüm # Episode (1. Bölüm)1. Sezon 1. Bölüm 1. Bölüm 22 Eylül, 2022
1. Sezon 2. Bölüm Bölüm #1.2 22 Eylül, 2022
1. Sezon 3. Bölüm Bölüm #1.3 22 Eylül, 2022
1. Sezon 4. Bölüm Bölüm #1.4 22 Eylül, 2022
1. Sezon 5. Bölüm Bölüm #1.5 22 Eylül, 2022
1. Sezon 6. Bölüm Bölüm #1.6 22 Eylül, 2022
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Bu yorum 1 sırada sabitlendi @avatar12 6 gün önce
Filmi ayrı belgeseli ayrı keyifliydi, her iki yapımda da çocukların kurtarılmasına öncelik verilmesi ortaya konan mücadelenin öznesi oldu.. Çocukların... [Devamını gör..]
Filmi ayrı belgeseli ayrı keyifliydi, her iki yapımda da çocukların kurtarılmasına öncelik verilmesi ortaya konan mücadelenin öznesi oldu.. Çocukların mahsur kalma anlarına dair yaşadıkları belgeselde olsun filminde olsun bir kare sahne bile işlenmedi, olay zaten merak bir de bu eklenince merak içinde merak oldu.. Dizide ise çocukların mahsur kalırken yaşadıklarına ağırlık verilmesi iyi düşünülmüş ve detaylandırılmış, belgesel ve filmi gayet doyurucu idi dizisi ise işin tatlısı kıvamında geldi, izlemeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim, belgeselini de filmini de dizisini de mutlaka izleyin..

Hep düşünmüşümdür o çocukların neredeyse 15 gün aç kalmaları nasıl bir azim, nasıl bir inanç, nasıl bir mucizedir diye, çocukların anlattığı; ''öğretmenimiz bize meditasyon yaptırdı'' şeklinde olsa da dünyada kaç tane öğretmen o mağarada yaşanan zorluğa karşı durabilir o çocukları ayakta tutabilirdi acaba, gerçekten bilmek isterdim..

Dünya el ele vermiş büyük bir iş başarmış olsa da, öğretmenin çocukları mağaraya hapseden sorumsuzca hareketine rağmen bence başarıdaki en büyük pay öğretmenindir..

Her zaman teşekkürler Dizilla...
@admin   3 hafta önce
Tayland halkı ve dünyanın her yerinden gelen gönüllülerin el ele vererek hem doğaya karşı hem de takımı kurtarmak için verdiği mücadeleye odaklanıyor.... [Devamını gör..]
Tayland halkı ve dünyanın her yerinden gelen gönüllülerin el ele vererek hem doğaya karşı hem de takımı kurtarmak için verdiği mücadeleye odaklanıyor. 22 Eylül'de Dizilla'da!
2 yanıtı görüntüle